E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

PROPOZOHEN NDRYSHIMET LIGJORE QĖ DO TĖ MUNDĖSOJNĖ PUNĖSIM EDHE ME 2 VJET PĖRVOJĖ PUNE

Publikuar: 21.03.2011 | 13:17
Lexuar: 1740 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime