E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jessica Jane Clement , bukuroshja seksi me tatuazh nė trup

Publikuar: 24.03.2011 | 13:47
Lexuar: 9017 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
francesk (25/03/2011 12:17:38) ckeni une jam nje djal nga shqiperia qe kerkoj femra per sex po patet mundesi po te le nr e cel dhe me dergo sms pastaj tkohemi 00355673037244 pres>.
beqiri (22/08/2012 07:19:49) tropo sex seitu mepiacere amore ciao

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime