E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Justin Bieber tradhton Selena Gomez-in

Publikuar: 27.03.2011 | 05:37
Lexuar: 3819 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
saranda (07/01/2013 15:49:24) justin bieber nuk i perket jaseminit po selenes sepse ajo esht nje bukuroshe e famshe ne tere boten tung te dua selena je ma e mira <3
ZaInFiNa (10/01/2013 20:31:55) justin bieber nuk esht per Jasemin Villagas po per Selena Gomez sepse eshte nje yll dhe do te jet pergjithmon te dua Selena nga Zainfina je ma e bukura veq vazhdo <3 <3 <3 <3 te dua shummm shummmm shummm shummmm
sonela (11/01/2013 16:12:39) pershendetje je shum i mir justin po me e mir se selena jo valla ahahahaha jeni shum te mir por selena nuk asht e mir ok <3
sonela (11/01/2013 20:31:35) me falni gabova.Por jasemini nuk asht e mir tungi<3
xheneta (25/03/2013 07:56:02) justin bieber nuk je per jasemina villagas po per selena gomez

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime