E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shumica e qytetarėve tė diskriminuar

Publikuar: 28.03.2011 | 13:39
Lexuar: 1242 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime