E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Emma Frain , valltarja seksi

Publikuar: 29.03.2011 | 02:03
Lexuar: 4127 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nori (20/05/2011 01:37:40) je shume seksi bebe lolmmmm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime