E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkupi sot është nikoqir i Takimit të pestë të liderëve të Bashkësive fetare islame të Ballkanit. Në tubim marrin pjesë përfaqësues të lartë të BFI-ve nga Kosova, Shqipëria, Turqia, Sllovenia, Kroacia, Bosnja e Hercegovina, Mali i Zi, Bullgaria, Rumania dhe Greqia.
Në Shkup takimi i pestë i liderëve të Bashkësive fetare islame nga BallkaniShkupi sot është nikoqir i Takimit të pestë të liderëve të Bashkësive fetare islame të Ballkanit. Në tubim marrin pjesë përfaqësues të lartë të BFI-ve nga Kosova, Shqipëria, Turqia, Sllovenia, Kroacia, Bosnja e Hercegovina, Mali i Zi, Bullgaria, Rumania dhe Greqia.

Temë e takimit është "Denacionalizimi i Vakëfit dhe përvojat nga shtetet e tjera".

Liderët e Bashkësive fetare islame nga Ballkani sot do të kenë takim me presidentin e Maqedonisë, Gjorge Ivanov dhe me kryeministrin Nikolla Gruevski.

Publikuar: 29.03.2011 | 13:59
Lexuar: 1216 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime