E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqipėria, ndėrtimorja mė e madhe nė Evropė

Publikuar: 29.03.2011 | 22:17
Lexuar: 3052 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Radek (30/03/2011 00:23:14) Me vjen mire .... I dija se shqiperia eshte ne regull
te fala nga Polonia !

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime