E shtunë, 18.11.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Presidenti Ivanov do ta dekorojė Arkivin shtetėror me Dekoratėn pėr merita pėr Maqedoninė

Publikuar: 30.03.2011 | 10:01
Lexuar: 1159 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime