E hënë, 23.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Jakupi dhe kryeministri Gruevski mbollėn fidan pėr mjedis mė tė shėndetshėm

Publikuar: 31.03.2011 | 16:28
Lexuar: 1845 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime