E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elvir Muriqi nė lidhje dashurie me modelen domenikane Rosa Gough

Publikuar: 06.05.2009 | 04:01
Lexuar: 22274 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albijon (11/10/2009 14:27:17) shum niCCe jeni veq vazhdoni :D
florim (18/12/2009 23:10:52) je ma i forti veq vazhdo qeshtu se ty te kemi zamren e kosoves
paitimme*r (03/01/2010 17:26:13) oooooh 2MAT MIRTTIT...<3<3`! ROSA <3<3!`
nora (04/01/2010 05:56:39) ku e gjete bre kto ELVIR a spo ka boll shqiptare aaaaaaaaaaaa??????
nora (04/01/2010 05:59:44) cmon u can do better
shkumbin (26/01/2010 21:47:40) femen te mir paska zon bravo
iliri (06/02/2010 18:17:20) o klloshar po pse ja qite zanin e keq agneses po nuk ki faj se je msu veq me mashkuj tu jav marr me jog e po qa me ba
anita (11/02/2010 19:56:33) Hahhahhahhah kjo komentuese me nickun 'Ilir' osht ja Agnesa ja motra e vet hhahahahhaha...ooo katunarka, Elvir rulz
anita (11/02/2010 19:57:20) Hahhahhahhah kjo komentuese me nickun 'Ilir' osht ja Agnesa ja motra e vet hhahahahhaha...Elvir rulz
dona (16/02/2010 03:26:14) shum temir jeni dytė ;)
lola (22/02/2010 19:30:45) nuk esht per ty kjo femer o elvir muri****po e tham te verteten kalo sa ma mir nuk e kisha lan agnesen per ta kurrrrrrrrrrrrr
Gryka (09/03/2010 18:01:18) Pershendetje ,Mos qit fare ne are te huaj!!!!
sara (03/04/2010 22:50:36) shum tmir jeni veq vazhdoni mos ta nin er fjalt e tjerve
Laku (15/04/2010 06:35:18) LAKO A SGJETE MA TE MIRE VEQ SPANJOLLE TE DOMINIKANOS AH,MOZOMAKEQ KA JAM KEN ARDH RRUGS ME DEMEN KA 5 I KAPSHA RRUGS NE DOMINIK QESINE.. TU ARDH NE AMERIK..PO LAKU VEQ KA LYP ME DAL NE FOTO ME AGNESA VUTHEN PO SHQIPTART JA KAPEN, E ZUNI LAKU THANE PA E ZANE HIQ..HAJT LAK TE LUMTE PYKA...
gjyla (16/04/2010 07:39:03) ncncn sjeni normal
gresa (05/05/2010 13:01:48) hej jeni qift shum i mir veq agnesa ka qen ma e fort po si do qoft suksese ne lidhjen tuaj qa nga theranda
besa (05/05/2010 20:07:22) ej qfar femer ke pas po qfar femre ke eeeeeeeeeeeeeeee bbbre agnes u kan yll po me e rendesishme eshte te jesh i lumtu ciao nga stundegani
gresa (06/05/2010 16:25:16) je shum i mir mos i degjo te tjeret nuk ka rendesi a esht shqiptare me rendesi te jeni te lumtur ju pershendes je shum i qart qaoooo nga theranda mpuqqqqq
adelina (11/05/2010 14:20:53) shiqojeni interesin tuaj mos tju interesoj qflasin te tjeret jeni qift shum i bukur vazhdoni lidhjen tuaj dhe ju deshiroj jet te gjat e te lumtur se bashku elvir dhe rosa nga adelina
arbresha (11/05/2010 23:33:46) ai po mashkuit kshtu e kan po lene nasht se si te behet i famshum e harron llaqin prej ku u dal po ky esht nje shembull se sa as i pari as i fundit ky ncncncn ven si me marr nje vajz shqiptare poo nasht se duhet shqiptari me ja la kembet e nje domenikaneje se ato pasha mamin as buk per veti s han duhet me i ushqy ato laruka posa per agnesen valla kio as te taket e agneses spo u afroia hahha po agnesa shum mir qe nuk ka vepru si ervini e me shku me naj domenikan ncncn hallall agnesa te qoft emri i shqiptaris edhe respect... kiss megi
eli (19/05/2010 20:01:48) Po me Agnesen ka qene ne lidhje,badihava ajo e mohon,ky e ka pranua publikisht qe prej veres 2007 deri ne shkurt 2007 kane qene ne lidhje....Agnesa mos u mundo me mohua se badihava e ke.Je mesuar oj Agnes msheftas qe mos me marr vesh askush e ka mu shit e moralshme,hahahahaha. me fal a.
Anisa (22/05/2010 20:17:33) Te lumte Elvir, femra qe paske ne krahe qenka ylle fare! Po kush eshte Agnesa Vuthaj allahile, shume larg kesaj qe pash ne foto eshte..teper e bukur qenka Rosa...pa****fat!
arjona (09/07/2010 09:58:51) po kjo rosa koka besharet pom vjen keq me thon veq kurgjo shum e dobt femen e rendomt kurgjo special biles zdi qysh po del me to ,sa ka femra shqiptare te bukraaaaaaaaa skan te numruar qe do ket te huaj sod neser esht e huaj kot fare
zeshkanja (08/08/2010 19:40:10) shum e bukur koka valla hallall elvir se paske dit me zgjedh heheh
lumja (17/08/2010 05:34:01) ju uroj jet te lumtur po agnesa ka qen ma ebukur po sidoqet jen ju uroj fat
tina (20/08/2010 07:38:38) bash palidhje qe je dashuru ne te huajen po tu taka pelqy po prap seprap ju uloj jet te gjat te dyve
zeshkani_ger (04/02/2011 12:29:29) pershendetje te gjith pjesmarsve ne ket debat,sa iperket Elvirit kjo asht deshir etij mripo duhet te behem real se Agnesa asht shum ma e bukur se kjo sa iperket lidhjes Elvir-Agnesa nuk mundem me paragjyku se thuhet pa ta pa syri e pa e ndij veshi nuk ben me fol hahaha me gjithate qdo kush eka shijen evet si ne jet si ne dashuri eju vajza mos e nenqmoni Agnesen se ika vlerat e veta si vajz shqiptare suksese Elvir.
valbona (05/10/2011 21:47:30) u knaqe tu i ndrrue femrat vllau jem veq vazho se je muriq bravooooo tfala (L)
liridoni abri (16/01/2012 17:04:38) liridoni e pershendes elvisin esht nje sportist italentuar sa iperket kesaj lidhje dashurije mendoj se ka gabu se femra kosovare ika vlerat shum te mdhaja ne krahasim me femra te shtetev tjera sidomos agnesa vuthaj esht nje femer shum shum shum e bukur nuk krahasohet me azgje ne bot tung agnesa je e bukur
diti (17/01/2012 10:46:15) qysh din mi qellu kundershtaretedhe kesaj here i godite me rosen me '''''''''emira nder te provuarat''''''''''je njeshi hahaha te lumt
argjendi (22/01/2012 12:43:21) pershendetje une mendoj qe eliviri ylli kosovar ka gjak shqiptari, nuk e harron kosoven po as dashurin e vjeter. ne kosovė e ki miqesin ka kush me t'prit (agnesa) zemra e kosoves. unė besoj edhe jam i bindur qe kjo lidhje me rosen nuk ka me zgjat se shpejti do martohesh me nje vajzė shqiptare.
argjenda (22/01/2012 21:25:56) kisha pas qef mu rre me elvirin mrena kater mureve veq une dhe ai jam e sigurt qe e kisha rrxu!
teuta_pz (10/09/2012 08:24:38) ev ev shum nice syni keq mos ju paft.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime