E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, beson se kuqezinjtë mund ta fitojnë këtë sezon Scudetton e parë pas vitit 2004, por nuk ka dashur që të urdhërojë pjekjen e pulave për të festuar, pasi janë edhe shtatë ndeshje për t`u luajtur.
Berlusconi: Jemi pranë Scudettos


Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, beson se kuqezinjtë mund ta fitojnë këtë sezon Scudetton e parë pas vitit 2004, por nuk ka dashur që të urdhërojë pjekjen e pulave për të festuar, pasi janë edhe shtatë ndeshje për t`u luajtur.

“Scudetto? Ne shpresojmë se mund ta fitojmë, por kemi edhe shtatë ndeshje. Jemi pranë saj”.

“Mendoj se ne kemi gjasa të mëdha për titullin dhe mund ta bëjmë atë, ndërsa fitorja në derbi është e rëndësishme nga kjo perspektivë”, deklaroi njeriu më kontravers në Apenine.

Publikuar: 04.04.2011 | 10:08
Lexuar: 1066 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime