E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cunmulaj, ikona shqiptare e modės nė botė

Publikuar: 06.04.2011 | 14:35
Lexuar: 4140 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
duk (09/04/2011 21:19:40) JE E NDERUAR NDERON SHQIPRIN DHE SHQIPTARET, ZOTI DHE KRISHTI TE NDIMOSHIN QE TE PRIHET MARE SUKSESE TE UROJ .SHQIPRIA KA PASE DHE KA NJERZE ,TE DISHEM TRIMA DHE TE BUKUR DHE ME DIJE.NJE YLL I KOMBIT SHQIPTAR JE DHE TI.PERGEZIME.
DARIS (10/04/2011 00:39:04) TE LUMT VERTET PO NDIHEM MIR QE NJE SHQIPTARE ARRIN AQ LARG POR MOS U NDAL MUNDESH TE JESH EDHE NE TE ARDHMEN E FAMESHME SI TASH E ME SHUM TE LUMTE EDHE NJE HERE
dina (13/04/2011 15:20:21) nje pershendetje dhe puthej vjen nga une edina...jemi shume krenar me ty...je nje yll i vertet.. <3
dina (15/04/2011 17:10:43) dhe..jam edina paljevic...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime