E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elle nuk është femër tipike Britaneze ,bukurinë e saj ajo ia dedikon origjinës së saj Italo-Franceze. Adhuron kafshët,modën ,tenisin ,skijimin dhe udhëtimet. Ushqimi i preferuar i saj është ushqimi japonez.
Elle Liberachi ëndërron të jetë femra e James BonditManekenja Britanike Elle Liberachi ka xhiruar editorial seksi për FHM. Tash ajo ka vendosur që të brendshmet dhe bikini ti le mënjanë dhe të del nudo. Elle dëshiron dhe ëndërron që një ditë të jetë femra e agjentit të njohur James Bond.

Elle nuk është femër tipike Britaneze ,bukurinë e saj ajo ia dedikon origjinës së saj Italo-Franceze. Adhuron kafshët,modën ,tenisin ,skijimin dhe udhëtimet. Ushqimi i preferuar i saj është ushqimi japonez.

Dëshiron të jetë në shoqëri me njerëz duke u argëtuar dhe qeshur me to. Madje i pëlqen njohja me njerëz të rinj dhe vizitat në vendet e ndryshme. (A.O)
Elle Liberachi ëndërron të jetë femra e James Bondit
Elle Liberachi ëndërron të jetë femra e James Bondit

Publikuar: 08.04.2011 | 15:30
Lexuar: 3579 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime