E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Panairin e edukimit nė Prishtinė USHT e prezantoi ofertėn akademike pėr studentėt e rinj

Publikuar: 11.04.2011 | 07:43
Lexuar: 2450 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
liridona (30/09/2011 07:34:01) une jom maturante sivjet dhe deshiroj te shkoj per studime per ne gjermani a ka mundesi mem njoftu rreth panairit 2012 2013 kur mbahet me saktesisht daten dhe vendin dhe cilat jan rregullat qe duhet mi pas per me shku ne gjermani ju lutem derojeni sa ma shpejt nje informacion.faliminderit per leximin e letres time ju pershendes liridona

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime