E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Korēė katėr tė arrestuar pėr pedofili

Publikuar: 14.04.2011 | 17:00
Lexuar: 1577 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ARTA (14/04/2011 23:11:05) O ZOT MLEDHJU MENT KTYNE NJERZVE,ZHDUKI.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime