E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në takim janë konfirmuar marrëdhëniet e mira midis dy parlamenteve, kryetarët e të cilëve edhe më parë kanë këmbyer vizita zyrtare.
Bashkëpunim parlamentar Kosovë - Belgjikë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, është takuar me homologun e Parlamentit e Belgjikës, André Flahaut.

Në takim janë konfirmuar marrëdhëniet e mira midis dy parlamenteve, kryetarët e të cilëve edhe më parë kanë këmbyer vizita zyrtare.

Krasniqi dhe Flahaut janë pajtuar që të thellohen marrëdhëniet ndërmjet parlamenteve, dhe kanë theksuar nevojën e formimit të grupeve parlamentare të miqësisë dhe të takimeve të deputetëve të të dyja parlamenteve, thuhet në njoftim.

Publikuar: 15.04.2011 | 10:30
Lexuar: 826 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime