E premte, 27.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ulqini pret verė tė begatė turistike

Publikuar: 19.04.2011 | 14:42
Lexuar: 2552 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime