E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Miranda Kerr nė bikini tre muaj pas lindjes

Publikuar: 25.04.2011 | 06:48
Lexuar: 2931 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nverona (27/07/2011 12:10:07) nuk mendoj se esht e vertet pas lindjes se saj pa asnje shenje ne trup dhe pa u shendoshur deri me tani ather nje ndodhi e quditshme i uroj fat djalit te saj

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime