E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas ndarjes, Zana Krasniqi ka qenë gjithnjë e më pak në qendër të vëmendjes së medies. Megjithatë, ajo është rikthyer me të dashurin e saj të ri, një djalë mjaft simpatik për të cilin për momentin nuk dihet asnjë informacion se kush është, shkruan revista shqiptare Mapo.
Zbulohet i dashuri i ri i Zana Krasniqit
Historia e saj me Lorik Canën u bë një nga lajmet kryesore të medieve të verdha në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni. Madje shpesh u komentua se pikërisht ajo marrëdhënie u bë shkak që Zana Krasniqi shpesh të linte mënjanë modelimin për t’iu përkushtuar dashurisë.

Pas ndarjes, Zana Krasniqi ka qenë gjithnjë e më pak në qendër të vëmendjes së medies. Megjithatë, ajo është rikthyer me të dashurin e saj të ri, një djalë mjaft simpatik për të cilin për momentin nuk dihet asnjë informacion se kush është, shkruan revista shqiptare Mapo.

Ata janë parë së bashku në 22 vjetorin e lindjes së këngëtares Dafina Krasniqi. Çifti ka shkuar së bashku në ditëlindje duke bërë kështu publike edhe lidhjen e tyre.

Zana dhe i dashuri i saj kanë shijuar deri në orët e para të mëngjesit festen e Dafinës.

Publikuar: 26.04.2011 | 15:51
Lexuar: 2730 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime