E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Barcelona denoncon Mourinho-n

Publikuar: 29.04.2011 | 00:22
Lexuar: 1400 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
elona (29/04/2011 17:40:07) pse a ka rrejt hiq valla per qata e dononcojne se e ka than te verteten thojn qe e verteta dhembe .. morinjo veq vazhdo je ma i miri boll ju kan ka padrejtesi realit .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime