E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Federata evropiane e futbollit ka hedhur poshtë denoncimin e Realit të Madrid në dëm të futbollistëve të Barçës për sjellje antisportive gjatë gjysmëfinales së Champions League në Santiago Bernabeu.
Federata evropiane e futbollit refuzon denoncimin e Realit

Barcelona antisportive? Nuk është ky mendimi i UEFA-s. Federata evropiane e futbollit ka hedhur poshtë denoncimin e Realit të Madrid në dëm të futbollistëve të Barçës për sjellje antisportive gjatë gjysmëfinales së Champions League në Santiago Bernabeu.

Reali kishte vënë gishtin kundër Dani Alves, Busquets e Pedro, për simulim.

Sipas shtypit spanjoll, që i referohet burimeve pranë Realit të Madridit, klubi Florentino Perez do të bëjë apel kundër vendimit të organizmit më të madh të kontinentit.

Publikuar: 03.05.2011 | 04:25
Lexuar: 1269 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime