E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vettel fiton nė Turqi

Publikuar: 08.05.2011 | 19:14
Lexuar: 981 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
daku (08/05/2011 21:32:09) nje korigjim i pari doli Mark Webber ne cmimin e madh te Turqis

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime