E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bursa, minibalkani ku ruhet gjuha  dhe tradita shqipe

Publikuar: 11.05.2011 | 12:54
Lexuar: 4031 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Dragica Miloshevska (09/12/2011 01:46:21) Cestitki za Sadije Aliti.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime