E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo është e lindur në Londër dhe është e gjatë 1.78 cm. Për magazinën FHM me veshje të brendshme ajo ka pozuar edhe më herët dhe gjithashtu vjet ajo ka qenë në ballinë të kësaj magazine.
Natasha modelja  e reklamave dhe veshjeve të brendshmeBukuroshja Britaneze Natasha Gillbert ka xhiruar editorial seksi për numrin më të ri të magazinës FHM .

Ajo është e lindur në Londër dhe është e gjatë 1.78 cm. Për magazinën FHM me veshje të brendshme ajo ka pozuar edhe më herët dhe gjithashtu vjet ajo ka qenë në ballinë të kësaj magazine.

Evian, Levi’s , Naf Naf janë këto disa nga markat që manekenja Natasha ka xhiruar deri më tani seksi reklama. (A.O)
Natasha Gilberti
Natasha Gilberti
Natasha Gilberti
Natasha Gilberti
Natasha Gilberti
Natasha Gilberti

Publikuar: 12.05.2011 | 13:26
Lexuar: 2473 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime