E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sonila Kapidani: Vullneti pėr artin buron nga publiku

Publikuar: 16.05.2011 | 13:19
Lexuar: 2981 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ardi (16/05/2011 22:32:57) shume suksese kesaj artistes dhe redaksise pune te mbare
Sara (16/05/2011 23:10:37) shqiptarve ju duhen vetem vlera --edhe ju Avni Osmani keni zgjedh nji interviste me nji artiste qe qenka e gjithanshme
Ermira (17/05/2011 17:00:21) Komplimente redaksi, komplimente per nivelin e online gazetes suaj! Une nuk e njoh kete artiste por jam e mahnitur me pergjigjet e saja. Thjesht, se pari me intervisten e artistit Petrit Neziri dhe tani me kete interviste qe tash e lexova, tregoni qarte se gjenerata qe tani vjen ne teater eshte vertet bombastike... Sonila Kapidani, megjithse nuk te njoh te deshiroje edhe ty shume suksese te metutjeshme ne ****ere...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime