E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Nicolas Sarkozy dhe gruaja nuk dëshirojnë të dinë gjininë e fëmijës, por jam i sigurt se do të jetë vajzë dhe e bukur si Carla”, ka shtuar ai.
Zonja e parë e Francës është shtatëzënë


Babai i presidentit francez Nicolas Sarkozy, Pal, ka konfirmuar për gazetën gjermane “Bild” se zonja e parë franceze, Carla Bruni-Sarkozy, është shtatzënë.

“Po i gëzohemi nipit”, ka thënë Pal Sarkozy për gazetën më të lexuar në Evropë.

“Nicolas Sarkozy dhe gruaja nuk dëshirojnë të dinë gjininë e fëmijës, por jam i sigurt se do të jetë vajzë dhe e bukur si Carla”, ka shtuar ai.

Carla dje në televizionin TF1 as nuk e ka konfirmuar as demantuar shtatzëninë. Ajo (43), ish-modele, këngëtare dhe tani edhe aktore, ka djalin dhjetëvjeçar nga lidhja me profesorin e filozofisë Raphael Enthoven. Nicolas (56) ka tre djem me dy gra.
Carla Bruni-Sarkozy
Carla Bruni-Sarkozy
Carla Bruni-Sarkozy

Publikuar: 17.05.2011 | 14:10
Lexuar: 1588 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime