E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė kėrkim tė tigrit siberian

Publikuar: 17.05.2011 | 15:49
Lexuar: 6862 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
geri (27/05/2012 14:07:56) is beautiful
gangsterri (10/03/2014 20:43:41) shume bukur .sidomos ai i pari
katranjozi (10/03/2014 20:53:12) sh.te bukura .me ndihmojne goxha dhe ne detyrat e gjuhes

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime