E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Turqia nė Mitrovicė ndėrton xhaminė mė tė madhe nė Kosovė

Publikuar: 17.05.2011 | 16:14
Lexuar: 9368 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fidan (17/09/2012 21:52:11) Selam Alejkum Kisha pas deshir me dit emrin e qisaj gjamis se re ne mitrovic faliminderit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime