E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elisabetta, e dashura e Clooney-t nė bikini

Publikuar: 18.05.2011 | 05:36
Lexuar: 2292 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arton (18/05/2011 15:37:24) shum bukur a mun te takoj ket memen te bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime