E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT prezanton projektin: Pėrforcimi i kapaciteteve tė sistemit tė trajnimit pėr mėsuesit e ardhshėm nė shoqėrinė multi-etnike.

Publikuar: 18.05.2011 | 14:59
Lexuar: 1615 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime