E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndërkaq sa i përket kolegut të saj Charlie Sheen i cili interpreton në serialin e sipërpërmendur ,në vend të aktorit Ashton Kutscher ,bukuroshja April thotë se Charlie nuk është definitivisht tipi i im.
April Bowlby shfaq trupin e bukur në plazh

Aktorja dhe bukuroshja Amerikane April Bowlby e njohur për nga roli në serialin "Drop Dead Diva" ka xhiruar editorial seksi për Maxim.

Ajo ka deklaruar se i pëlqen kuzhina Italiane si dhe meshkujt xhentil si dhe ka zbuluar një hobi të saj që duket paksa e pabesueshme - qëndisjen.

YllPress.com ju sjell ekskluzivishte fotot.

Ndërkaq sa i përket kolegut të saj Charlie Sheen i cili interpreton në serialin e sipërpërmendur, në vend të aktorit Ashton Kutscher, bukuroshja April thotë se Charlie nuk është definitivisht tipi i saj. (A.O)
April Bowlby shfaq trupin e bukur në plazh
April Bowlby shfaq trupin e bukur në plazh
April Bowlby shfaq trupin e bukur në plazh

Publikuar: 20.05.2011 | 07:55
Lexuar: 5509 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime