E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lisa, modelja e veshjeve intime

Publikuar: 21.05.2011 | 07:54
Lexuar: 3747 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aydogan-eddie (22/05/2011 10:44:35) shumte mir e bukra edhe shum e sexksi hot
beni italiy (01/09/2011 08:15:34) ben ben ttanto foto...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime