E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KQZ-ja shpall Lulzim Bashėn fitues tė Bashkisė sė Tiranės

Publikuar: 23.05.2011 | 23:29
Lexuar: 1518 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
kujtimi (24/05/2011 09:32:51) per mendimin tim, mos numerimi i votave te hedhura ne kutin e gabuar,do te ishte nje dallim i madh i qytetareve te shqiperis,ku do te thoje se vota ime nuk kushton sa vota jote,,keshtu qe kqz i dha popullit ate qe ai kishte dashur shpirterisht....flm...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime