E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Për shkak të motit të keq me shi të rrëmbyeshëm tubimi vazhdoi në palestrën porsandërtuar sportive në shkollën "Mile Janevski - Xhingar" ku fjalime të veta kishin bartësi i listës për njësinë e tretë zgjedhore Vladimir Gjorçev si dhe kryetari i komunës të Makedonska Kamenicës dhe zëvendës-kryetari i Qeverisë Vladimir Peshevski.
Tubim i Koalicionit


Pasdite në Makedonska Kamenicë u mbajt tubim i Koalicioni "Për Maqedoni më të mirë" i kryesuar nga VMRO-DPMNE.

Qytetarëve iu drejtua kandidatja për deputete nga kjo komunë Liljana Andonoska.

"Për shkak të motit të keq me shi të rrëmbyeshëm tubimi vazhdoi në palestrën porsandërtuar sportive në shkollën "Mile Janevski - Xhingar" ku fjalime të veta kishin bartësi i listës për njësinë e tretë zgjedhore Vladimir Gjorçev si dhe kryetari i komunës të Makedonska Kamenicës dhe zëvendës-kryetari i Qeverisë Vladimir Peshevski.

Krahas në Makedonska Kamenicë koalicioni "Për një Maqedoni më të mirë" sonte tubime do të mbajë në Dllçevë, Pehçevë dhe në Berovë ku pritet që programin zgjedhor të VMRO-DPMNE-së dhe të Koalicionit "Manifesti për reforma dhe zhvillim" para qyterëve ta prezantojë lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski.

Publikuar: 26.05.2011 | 20:27
Lexuar: 953 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime