E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Shqipëria është vendi ku ia vlen të kalosh pushimet”, kështu shkruhet në një nga të përditshmet më prestigjioze italiane.
Shqipëria, vendi ku ia vlen që të kalosh pushimet


“La Repubblica” këshillon një listë vendesh për të kaluar pushimet për të gjithë qytetarët italianë, ku spikat e para Shqipëria

“Shqipëria është vendi ku ia vlen të kalosh pushimet”, kështu shkruhet në një nga të përditshmet më prestigjioze italiane.

“La Repubblica” këshillon një listë vendesh për të kaluar pushimet për të gjithë qytetarët italianë, ku spikat e para Shqipëria.

Pushime të këndshme dhe me pak shpenzime, thuhet në artikull, ku citohet edhe vlerësimi që ‘Lonley Planet’ i bën Shqipërisë si destinacionin më të mirë për 2011.
Foto nga Ksamili

Publikuar: 26.05.2011 | 22:23
Lexuar: 3524 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime