E premte, 21.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Deklaratėn e Pavarėsisė s’e mbron Ligji pėr trashėgimi kulturore

Publikuar: 27.05.2011 | 11:00
Lexuar: 2601 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime