E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Piter Sorensen ėshtė ambasadori i ri i mundshėm i BE-sė nė BeH

Publikuar: 27.05.2011 | 12:47
Lexuar: 1133 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime