E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rafinha iu bashkua Genoas verën e kaluar për nëntë milionë euro, mirëpo duket se ai nuk është i kënaqur në Itali dhe preferon të kthehet në Bundesliga.
Rafinha të hënën nënshkruan për BayerninMbrojtësi i djathtë i Genoas, Rafinha, të hënën pritet të nënshkruajë kontratë trevjeçare me Bayern Munichun.
Sipas Kicker, bavarezët do të paguajnë 5.5 milionë euro për shërbimet e ish-lojtarit të Schalkes, i cili fillimisht do t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore dhe pastaj do të konfirmohet transferimi.

Rafinha iu bashkua Genoas verën e kaluar për nëntë milionë euro, mirëpo duket se ai nuk është i kënaqur në Itali dhe preferon të kthehet në Bundesliga.

Publikuar: 29.05.2011 | 15:03
Lexuar: 1076 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime