E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

C.Ronaldo kurrė nuk dorėzohet

Publikuar: 29.05.2011 | 18:49
Lexuar: 1828 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
liriku (06/12/2012 20:32:47) oronaldo teper je imir nga liriku edhe ke thy rekordin e golave

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime