E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ahmeti nė Dibėr: BDI-ja realizon projektet qė ju premton

Publikuar: 30.05.2011 | 04:11
Lexuar: 1205 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
zemra_1234@hotmail.com (05/06/2011 08:07:28) pershendetje partija e bdi ju jeni partija me efort ne maqedoni kuska anashkalim vetum drejt qellimit jeni mbetni partija ecila doli nga lufta partija e cila u fitua me gjak shqiptari dhe aj gjak nuk lejohet te shkelet se u fitua me shum munde nga skllave.. e piesim zotri thaqin akoma shka be per shqiptart e maqedonis ish nga ndarja em serbin se ishin ata ne qeveri shka punuan ato per ne ju prift e mbara z ahmeti bashk me puntort e tu zoti ju bekoft ju z.ahmeti urime per qdo fitore ke arit nga 10 viti fundit ju urojm ni fitore te plot me 5 qershorin partija jon esht ku arini drejt qellimit nuk ka kthim prapa per para bashk drejt qellimit ju falemenderit suksese 5 qershori

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime