E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Leksikore nė gjuhėn midis gjinive te shqiptarėt

Publikuar: 19.05.2009 | 19:39
Lexuar: 3050 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
andy (06/05/2012 17:10:56) termat qe perdoren per te shprehur kuptimin e fjaleve ,qe jane te ndryshme sipas gjinive e bejne shqipen nje gjuhe te veqante

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime