E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Abdylnaser Sinani doktor i shkencave te sociologjise

Publikuar: 20.05.2009 | 01:11
Lexuar: 3570 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sihana (14/04/2010 22:04:44) Kjo nuk eshte aspak teme sociologjike zotri i nderuar. Per me teper jeni nje profesor shume i dobet ne cfaredo aspekti. Meqe ju njoh si profesor qe me keni ligjeruar nuk mund te rrij indiferent se nuk posedoni as kuantin minimal te nje ligjeruesi. Mjere ata studente qe kane fatin tju kene profesor. Nuk keni njohuri elementare per shpjegim.
jeta (21/05/2010 01:28:26) Kjo sihana paska marre persiper punen e komisionit. Dhe ju moderatoreve u paska zene gjumi.
Me vjen keq qe Profesorit i paske ra per hise te te ligjeroje ty, i paska shkuar mundi kot.
Personalisht jam me fat qe me ka ligjeruar Prof.Sinani eshte nje nder kuadrot me te mire te fakultetit.

Urime i nderuar Profesor !!
beni (21/05/2010 01:32:12) jam dakord me parafolesen pasi dhe un kam qene student i profesorit ne fjale. sdi chall ka kjo sihana tuuuuuuurp ti vij
urime titulli profesor suksese te metejme
beni
limi (24/01/2011 18:16:52) sihana gabim e kemi derisaa ai koka profi juaj ju duhet te mbureeeni me ate, e jooo te ofendonii ojj qupee me vesheeet e paa preereee
kokee akomaa jeshileee
ssee tyy jee bazaa e profiit tond okok
vazhdoo ofendojee veteeen
Diellza (16/02/2011 18:55:08) Une skam pasur mundesin qe shume te ndigjoj reth metodes se si prof.Dr.Abdylnaser Sinani ligjeron,por per aq kohe sa kam pasur mundesi ta ndegjoj cdo gje qe spjegon profesori per mua eshte plotesisht e qarte dhe jam shume krenare qe km mundesi ditet ne vijim te ndegjoj ligjerimin e prof.Dr Abdylnaser Sinani sido qe te jet do kisha shtu dicka lidhur me Sihanen vajza duket se gjendjen e saj personale po e ngatron me profesionin por besoj se tash me e ka pranuar gabimin pasi qe nuk shohe asni reagim te saj...Urime profesor
Zurijeta Xhabiri - Saliu (11/12/2012 23:12:17) E uroj profesorin, eshte nje profesor i papershkruar, nje nder profesoret qe me se shumti ka kontakt me studentet dhe u ndihmon shume ne cfardo aspekti. Lendet qe i ligjron profesori jane lende moderne dhe ne trend me kohen dhe cdo here meson gjera te reja. Urime profesor nga Zurijeta

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime