E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tubim i PDSH-sė nė Tetovė

Publikuar: 03.06.2011 | 13:35
Lexuar: 1308 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dibran (04/06/2011 19:59:02) une e kuptoj ajo dalje masive i shtyn njerzit te kuptojne dicka lideri jon edhe me pare eka pasur kete ****zem edhe e kuptoj se plani i tij eshtei qelluar une nuk e krahasoj me bdi seato per mu nuk jan ne loje brengosjae ime wshte kjo a eshte pernime kisha thene pdsh te len anash qellimet kisha thene lokale apopersonale a eshte mesuar dicka nga ajo qe ishte ne te kaluaren them se pdsh ishte mrena e ra si ishte dhe u terhoq kjo eshte mire mirepotani ky plan na vyn te jet praktik kjo platform eshteme e nevojshme se kur sepse jemi kec vertet mirepo edhe mund te shfrytezohet terbimi maqedon a ka kapacitet vendimmares pdsh ta kushtzon palen sllave dhe do kisha dashur mendoj jo vet une por edhe cdo shiptar nje plan per nje qendrim mbi partiak si bashkimi i deputeteve pse jo te tre apo kater partit ne nje bllok de pashazotin eshte koha me pa platform si vasal nuk hihet ne qeveri si ai lideri mbrem ni popull e mori ne caf ai per vete sdi cka sot thot ligji e le mo te miraton nje cfar kuadro mund te ket ai ai per mu eshte nje analfabet nje kreten qesterhiqet prej politikes se ka vendin aty seshte shkollaper te kupton cka du te them edi se pdsh ka kuadro se bashku me partit tjeraju lutem per mirkuptimmes veti per vendime te medhaja jemi vellezer

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime