E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky film i shkurër është dedikuar për të sjellë ndërgjegjësimin për çështjet në rritje që po përballen kafshët të egra dhe pyjet rreth globit që janë duke u shkatruar.
Mrekullitë e botës
Ju sjellim këtë video të xhiruar për skena më të mira të 4 minutave në filmin Enigma Gravity Love. Filmi është në HD dhe me pamjet më të bukura në tokë.

Ky film i shkurër është dedikuar për të sjellë ndërgjegjësimin për çështjet në rritje që po përballen kafshët të egra dhe pyjet rreth globit që janë duke u shkatruar.

Me këtë rastë autorët ju lusin ju për të bëni pjesën tuaj për të mbrojtur kafshët dhe pyjet.

Publikuar: 04.06.2011 | 09:28
Lexuar: 4666 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
sillva (04/06/2011 10:31:25) Ts ruajm token se bashku!:)

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime