E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja shqiptare, Eliza Dushku, e njohur për rolin në filmin “Buffy the Vampire Slayer”, do ta dublojë rolin kryesor në filmin e animuar “Torchwood”.
Eliza Dushku me  rol në filmat për fëmijë
Aktorja shqiptare, Eliza Dushku, e njohur për rolin në filmin “Buffy the Vampire Slayer”, do ta dublojë rolin kryesor në filmin e animuar “Torchwood”.

Sipas Entertainment Weekly, Eliza do të jetë zëri kryesor në këtë film, ku do të ketë ndihmën edhe të Eve Myles dhe John Barrowman.

Pos në karrierë, Eliza punët i ka mirë edhe në jetën private, pasi ashtu siç ka konfirmuar në gusht të vitit të kaluar, ajo është duke bashkëjetuar me yllin e Los Angeles Lakers, Rick Fox.

Publikuar: 04.06.2011 | 10:25
Lexuar: 1912 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime