E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si tė bėhet e lumtur njė vajzė e pasur?

Publikuar: 09.06.2011 | 12:43
Lexuar: 1766 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rikivitialija (10/06/2011 00:51:43) as kush se deshiron te gatshmen por dashurin po
vetm tejesh i sinqert nedashuri

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime