E martë, 18.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktori i famshëm është paraqitur në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Tony, së bashku me të dashurën e tij të re, aktoren argjentinase Lusila, e cila më shumë i ngjante vajzës së tij, sesa të dashurës.
“Lefsh i keq e me nafakë”!

Titulli i këtij shkrimi është një thënie shumë e vjetër shqiptare dhe plotësisht i përshtatet aktorit të famshëm, Al Pacino. E dashura e re e yllit të filmit “Kumbara”, është bukuroshja Lusila Sola, e cila është vetëm 31-vjeçe, që do të thotë se është për 40 vjet më e re se aktori.

Aktori i famshëm është paraqitur në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Tony, së bashku me të dashurën e tij të re, aktoren argjentinase Lusila, e cila më shumë i ngjante vajzës së tij, sesa të dashurës.

Aktorja është njoftuar me të dashurin e saj gjatë xhirimit të filmit “Wild Salome. Miqtë e tyre thonë se ata janë të pandashëm, ndërsa Lusila së bashku me vajzën e saj Kamila, jeton me Pacinon në shtëpinë e tij në Los Anxhelos.

Publikuar: 15.06.2011 | 04:25
Lexuar: 1646 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime