E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas kësaj gazete, festa është zhvilluar në apartamentin e Messit që është në zonën vip të kryeqytetit argjentinas.
Messi përfshihet në një skandalNjë skandal rrezikon të trondisë kampionin e Barcelonës Leo Messi. Sipas të përditshmes argjentinase, “Libre” fituesi i topit të artë së bashku me vëllezërit Milito edhe këta lojtarë të kombëtares argjentinase kanë qenë protagonistët e një mbrëmjeje ku ka sunduar seksi dhe alkoli.

Sipas kësaj gazete, festa është zhvilluar në apartamentin e Messit që është në zonën vip të kryeqytetit argjentinas.

Lajmi bazohet në thëniet e modeles argjentinase Xoana González, e cila ka qenë prezente në këtë mbrëmje.

Publikuar: 16.06.2011 | 10:06
Lexuar: 1409 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime