E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Nga bisedimet tona kam krijuar përshtypjen se Bllack e kupton këndvështrimin tonë. Kemi shumë lojtarë të rinj me perspektivë të mirë”, ka pohuar Loew.
Ballack, lamtumirë kombëtares gjermane

Michael Ballack nuk do të luajë më në kombëtaren gjermane. Lajmin e ka bërë të ditur traineri Joachim Loew.

Loew ka deklaruar se është takuar me futbollistin në muajin mars dhe se ka biseduar disa herë me të në telefon.

“Nga bisedimet tona kam krijuar përshtypjen se Bllack e kupton këndvështrimin tonë. Kemi shumë lojtarë të rinj me perspektivë të mirë”, ka pohuar Loew.

Mesfushori i Bayer Leverkusen, Bayern Munchen dhe Chelsea ka luajtur 99 ndeshje me kombëtaren gjermane, nga viti 1998 në 2010.

Publikuar: 16.06.2011 | 18:38
Lexuar: 1996 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime