E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fyle: Tė vazhdojnė reformat pėr integrim mė tė shpejtė tė Maqedonisė nė BE

Publikuar: 16.06.2011 | 09:59
Lexuar: 1008 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime